Mieszkanie, ul. Wolności
Wolności, Olszyna, dolnośląskie
- 299 000 zł
- 57,10 m²
- 5 236,43 zł/m²
Małgorzata Dowal
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wolności
Wolności, Olszyna, dolnośląskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wolności
Zaktualizowane: 5 maja 2026
299 000 zł 57,10 m² 5 236,43 zł/m²
1/1
2
1900
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1900Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (5 236,43 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 57,10 m² (51,60 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1900 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednostronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
- Czynsz: 128 zł
- Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Dowal Estate Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wolności, Olszyna, lubański, dolnośląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, obiekty handlowo-usługowe, rzeka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Dowal Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Wolności w ścisłym centrum Olszyny.
Informacje dotyczące nieruchomości:
Mieszkanie o powierzchni 51.60 m2, znajduje się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego domu wielorodzinnego. Składa się z przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem kuchennym i jednego pokoju. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni funkcjonalny i gotowy do wprowadzenia. (...)